www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
Ako zapojit elektricke nastavenie svetiel
Domino_E30
Chlapci pridal som to sem ako iste viete mam chromaka a srbovatelne nastavovanie svetiel ma s tym niekto skusenosti popripade čo všetko k tomu potrebujem Smile
 
Kraken
Origo do E30 sa daval taky kvapalinovy system, v hadickach bola kvapalina a ked si otacal tym koleckom v kabine tak podla toho sa pohybovali svetla. Ale tie systemy su uz na skoro vsetkych autach nefunkcne a ked sa pretrhli tie hadicky tak uz to bolo v prdeli, co sa pri demontazi casto stava ze bud sa pretrhnu alebo ich niekto narokom prestrihne aby ich lahsie vytiahol. Cize taky system by som asi ani neriesil.

Dalsou a asi aj lepsou alternativou by bolo dat tam elektricke nastavovanie svetiel z E34, vraj sa to da a vpodstate by to nemalo byt tazke, len natahat kable a pripadne nejake relatka a poistku.

Mna napadlo ze by sa to mozno dalo dopasovat aj z E36, ale tam by to uz bolo komplikovanejsie, bolo by treba urobit nejake drziaky respektive adaptery na motorceky svetiel. Ale podla mna to nieje nemozne, len by s tym bolo vela hrania.
 
Domino_E30
No len ja by som chcel aby s tym nebolo nejak extra vela hrania z e34 kupit cely system nastavovania svetiel hovoriš???
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
keď nechceš aby s tym bolo vela hrania tak to nerob Smejko ked to chces velmi mat, tak sa s tym budes musiet potrapit, najlahsie by bolo dat teda z E34 ale tiez to nebude brnkacka na par hodin
 
Domino_E30
mne ide o to že by som chcel dať čočky a a chcel som vymenit komplet držiak aj so svetlami takže tak som myslel že je to riešene elektronicky ako na e34
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
a načo chceš dávať čočky? mne tie svetlá jaksi nepasujú na chromáka, a žeby svietili nejako lepšie to sa tiež nedá povedať, skôr to záleží od stavu svetiel, teda vnútorného chrómu
 
Domino_E30
mysliš že si mam nechať povodne???
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
tak ked ti svietia normalne a nemas vypalene paraboly tak zbytocne menit, nahodou narazis na nejake blbe sosovkove a bude ti to nakoniec svietit este horsie
 
Domino_E30
praveze oni su uplne na hovno popraskane skla vypadane paraboly
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
ach tak, tak potom to je o inom, zozen druhe, hlavne pozeraj na stav nech su dobre, je jedno ci sosovkove ci klasicke
 
Arnold
Predpokladam ze svetla mas HELLA, ci? Kup si BOSCH, tie maju kovove paraboly
E30 325i
 
Domino_E30
praveže boschki mam ale uz su popraskane skla a tak vieš
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Arnold
Aha.. Vela stastia v hladani neposkodenych bosch svetiel bez usmevu Smejko
E30 325i
 
Domino_E30
kašlem na to asi dam čočky Smile možem kupiť aj s xenonmi ale bojim sa to tam mať
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Kraken
na xenony by som sa v e30 vykašlal, dost ludi s tym malo potom problemy s policajtmi a samozrejme vacsina ludi mala rostelovane svetla na e30 ale hlavne ze tam mali xenony, no ked je olupany chrom tak ani xenony nepomozu, radsej poriadne svetla bez xenonov ako dajake smejdy s xenonmi
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown