www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
Brzdy
Arnold
Mam otazku, kazda E30 ma take slabe brzdy? Ja mam problem auto ubrzdit z 140 km/h, takisto brzdy auto neudrzia ak chcem palit gumy na mieste. Mam tam brzdovy posilovac E32 2membranovy lucas a standardne brzdy. Da sa nejako vylepsit ten brzdny ucinok?
E30 325i
 
Kraken
Záleží aj aké máš kotúče a doštičky, hlavne doštičky. Mne vždy brzdy v e30 stačili ale tak nikdy som nejazdil nejako závodne, ale oproti iným autám sa mi zdali lepšie, teda oproti autám podobných ročníkov. Ťažko povedať v čom je chyba u teba, porovnaj to s inou e30 ak máš možnosť. Ak máš vporiadku brzdy a chcel by si ich vylepšiť tak najjednoduchšie by bolo asi dať nejaké športovejšie doštičky, sa mi zdá že chalani používajú ferodo ds3000.
 
gulfast
no ja mam ate disky aj oblozenia,maju mozno 10tis km,ale slabo to brzdi,hlavne ked su uz moc zohriate,to skor brzdim ocami a frajerka mi trha vlasy ako bonus este
 
Domino_E30
mne auto brzdi uplne v pohode
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Arnold
Takze vymenit platnicky a kotuce? Co hovorite na derovane / vrtane kotuce? Vyrabaju sa Ferodo DS2500 / DS3000 aj na E30?
E30 325i
 
Kraken
tak vetrane dierované kotúče lepšie chladia a tým pádom ti brzdy až tak nestrácajú výkon pri častom prudkom brzdení, čiže hodia sa na okruh a podobne
 
gulfast
dierovane mam zimmermani,sice nie na tricke,ale na daily car audi a je to šupa...321mm priemer a brzdi to neskutocne a k tomu keramicke oblozenie,najblizsie sa xystam neco podobne zaobstarat aj do tricky ked budu peniaze navyse
 
Arnold
Co tak tieto kotuce
http://www.racing...-325i-e30/A tieto platnicky?
http://www.racing...325i-0983/
Alebo kde kupit tie Ferodo DS2500/3000? Ake kotuce davate vy?
Editoval Kraken on 12.02.2013 17:35:48
E30 325i
 
Michal
co sa tyka brzd,skus sa poinformovat na bmwklube slevina alebo mattyxa
 
mirway
pri paleni gum, je dolezite mat v predu lepsie gumy ako vzadu...
Burnout, pokial mam slabe gumy v predu tak zadok mi utlaci cele auto. celkovo mi pridu brzdy slabe pri R6. Nakladacka pri jazde dole kopcom, brzdy zvadnu po 5-6 zakrute a ocami brzim...teraz skusam Brembo s Textarmi. Dolezite je mat v poriadku privod vzduchu...
Mattyx, by mal vediet zohnat tie ferroda platnicky...
 
Marosqo
www.tuning.sk/images/news/zimmermann_formula_z_24052011/brzdovy-sportovy-kotuc-dierovany_zimmerman_2.jpg
ja mam na 325i toto+tvrde dosky freetech a nemam problem

Na is mam ate powerdisc +ate dosky k tomu a je to hovno ...

vela ludi tie ate chvalilo, ale mna neoslnili
E30 318iS
E30 325i
 
Arnold
Nemaju nahodou vsetky E30 rovnake brzdy? Neviem ci tam doteraz niesu este origo z 318i M10
E30 325i
 
Brendn
M10 ma obycajne nechladene kotuce ale 6-valce už maju chladene(vnutro kotuca je dute a su raz tak hrube jak 4-valcove). No nestaci vymenit len kotuce ale aj strmene a držiaky strmenov. Tie nechladene 4-valcove brzdicky so 6-valcom pri ostrej dlhsej jazde bezproblemov tak zohrejes ze musia svietit kotuce a potom to vobec nebrzdi. Ked mas origo 6-valcove brzdy a vzadu kotucovku a su v dobrom stave to auto nebrzdi vobec zle................
 
mirway
6valec pri normalnej jazde nebrzdi zle, len ked uz ides ostrou jazdou przdy nestihaju...aspon u mna. 260cm kotuc je dost maly.
 
Brendn
To hej,ale ked ma arnold M50B25 a M10 brzdy a vzadu bubny,po chvili nakladacky mierne s kopecka v zakrutach musi srat..........
 
mirway
Brendn napísal:

To hej,ale ked ma arnold M50B25 a M10 brzdy a vzadu bubny,po chvili nakladacky mierne s kopecka v zakrutach musi srat..........

tak to urcite !
180 kobyl a neupgrejdovane brzdy to je na kukuricu jak by kolega povedal...
 
Marosqo
http://forum.e30....01363.html

alebo kup toto, mas velke brzdy a stale ostavas pri 4diere ...
Ja som priemer kotucov nezvacsoval, nakolko na ,,zavodaku´´ jadim len na 15´´ kolesach
Editoval Kraken on 12.02.2013 21:27:03
E30 318iS
E30 325i
 
Arnold
Bol som pozriet co tam mam, v predu mam chladene brzdy a vzadu nechladene.
E30 325i
 
Domino_E30
To iste mam aj ja a popiči to brzdi Smejko
BMW E30 320i
imageshack.eu/Xr.jpg
 
Arnold
Golf 4 paradne brzdi a nie E30 Smejko Ma to male brzdy ale brzdi to uctyhodne.
Editoval Arnold on 13.02.2013 16:31:48
E30 325i
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown