www.e30.6f.sk
Zobrazit Temu
 Tlacit temu
zápis repliky
66johny99
chcem sa opýtať ci sa uz niekto stretol so zapisovanim repliky auta do papierov, ide o to, ze by som chcel zapisat do papierov od mojej tricky repliku M3, kedze sa chystam nahodit komplet bodykit, klietku, sedacky ci by sa to dalo zapisat ako replika M3 alebo nieco podobne. Vraj sa to robilo na skodovkach 110 ked ich zapisovali ako 130R so sirokymi blatnikmi, bez naraznikov a s priecnym vyfukom vzadu, vraj ked to zapisali ako repliku tak to mohli mat tak spravene, tak chcem vediet ci sa da spravit take nieco s trickou, ze by sa to zapisalo ako replika M3-ky. Máte s tym niekto nejake skusenosti?
 
Kraken
u nás pochybujem, respektíve stálo by to obrovské peniaze, a u M3 repliky podľa mňa zbytočne riešiť
 
66johny99
teoreticky by malo stacit nieco z STK ze vozidlo je sposobile na komunikacie alebo ja neviem aky papier by im tam trebalo a ist na dopravny si dat zapisat tak ako sa zapisuju kolesa. Alebo vidim svet velmi ruzovo? A preco zbytocne pri replike M3? Chcem mat pokoj ked ma zastavia aby nehubovali do sirokych blatnikov, kridla, spatakov a neviem coho vsetkeho.
 
e30maniac
a preco si to komlikujes myslis ze to niekto zo zelenych vie aj rozosnat ja by repliku robol na papiere 316Smile
66johny99 napísal:

teoreticky by malo stacit nieco z STK ze vozidlo je sposobile na komunikacie alebo ja neviem aky papier by im tam trebalo a ist na dopravny si dat zapisat tak ako sa zapisuju kolesa. Alebo vidim svet velmi ruzovo? A preco zbytocne pri replike M3? Chcem mat pokoj ked ma zastavia aby nehubovali do sirokych blatnikov, kridla, spatakov a neviem coho vsetkeho.

E30=lifeStyle (OO=[][]=OO)
 
Kraken
66johny99 napísal:

teoreticky by malo stacit nieco z STK ze vozidlo je sposobile na komunikacie alebo ja neviem aky papier by im tam trebalo a ist na dopravny si dat zapisat tak ako sa zapisuju kolesa. Alebo vidim svet velmi ruzovo? A preco zbytocne pri replike M3? Chcem mat pokoj ked ma zastavia aby nehubovali do sirokych blatnikov, kridla, spatakov a neviem coho vsetkeho.


slovensku republiku vidis velmi ruzovo biggrin ja by som to neriesil, siroke blatniky ti nikto nebude riesit pretoze na M3 to vyzera ako original, si pozri napr suzuki vitara, ta ma tiez takto rozsirene blatniky, takze pohoda, no a kridlo, kridlo ma hociktore auto, ked ho nebudes mat prehnane tak pohoda, replika m3 posobi vcelku uhladene a seriovo takze pohoda
 
66johny99
tak u nas ta dojebu za vsetko na aute, ci gumy nezapisane, ci disky prevarene, ci kridlo, ci naraznik, ci hocico, tu ked sa do teba pustia tak vzdy nieco najdu.
 
Matty110R
Ked to chces ako prestavbu na repliku da sa to ako si spominal aj 110R/130RS , len nwm ci to pojde s e30 jedine žeby bola staršia ako 25 rokov kedze repliky sa radia medzi hist. vozy. A nwm ci nahodou nezmenili ten limit uz na 30 rokov a viac.

typ D - replika
Je to vozidlo vyhotovené mimo pôvodnú dobu, s použitím alebo bez použitia dobových dielov, kopírujúce design pôvodnej doby. Vozidlo musí byť zreteľne označené, aby bolo jasné, že ide o repliku. Vyhotoviteľ vozidla je považovaný za výrobcu vo vzťahu k skupinám 1 - 4 zachovalosti vozidla. Vozidlo smie byť považované za vyhovujúce, ak dátum jeho výroby zapadá do vekového limitu FIVA.

-je to stohto članku http://emade.sk/portal/extra/asi-mam-veterana/
určite najdes aj viac veci v googli ked zadas tie spravne slova
www.facebook.com/vtables
 
Dendo
Ja by som to neriesil a hodil tam ten bodykit bez nejakych papierovaciek. Ked to pekne urobis tak si policajt ani len nevsimne ze to na tom aute origo nema byt. E30 m3 nema predsa az take rozsirenie blatnikov atd ako napr nejaka E36 /46 GTR. Myslim ze ked uz polka ludi ma v tricine iny motor nez tam ma seriovo byt a nerobia si z toho tazku hlavu , tak m3 bodykit by nemal byt az taky problem Smile
Single on Valentines day? More money for car parts!
xrastina.xf.cz/crewsmall.PNG
 
66johny99
ja tam mam 4liter, nezapisane kolesa, folie na prednych oknach, sportove sedacky, pasy, kridlo M3 a este ked tam supnem blatniky tak to sa uz asi naozaj strati Smejko Preto som to chcel zapisat aby som mohol povedat na bodykit, kridlo, kolesa, motor, ze to je origo z M3-ky Smejko
 
Matty110R
no niektori co maju repliku 130rs tak maju iba laminaty a motor z feldy napriklad mozno este ram vnutri, je to replika nemusi tam byt origo M3 motor...da sa to spravit aj jak to mas ty ale ja by som to tiez neriešil Smejko jedine tie folie na prednych oknach to by som dal preč zato su ti schopny aj papiere zobrat
www.facebook.com/vtables
 
66johny99
no vsak ja by som si tam ten 4 liter chcel nechat, motor neriesim, len ma zaujima ci sa to da oficialne zapisat ako replika M3 aby som mohol mat oficialne blatniky, spataky, a to velke kridlo s tym flipom. Folie pojdu dole.
 
Ist na Forum:
INSERT command denied to user 'tommy318'@'kocicka.stable.cz' for table 'fusion65lvD_online'
Online
» Hostí Online: 0

» Členov Online: 0

» Registrovaní členovia: 2,354
» Najnovší člen: AndrewPlown